Modern Warfare 2 chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Infinity Ward ( producent )
Activision Blizzard ( wydawca )
Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )
gry akcji ( FPS )

10 listopada 2009 ( światowa data premiery )
10 listopada 2009 ( data wydania w Polsce )
10 listopada 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 18+

wymagania sprzętowe: Pentium 4 3.2 GHz, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 GT lub lepsza), 1 GB RAM, 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7

oficjalna strona gry – http://modernwarfare2.infinityward.com/agegate.php
screeny – http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=7969
http://gfx.efotek.pl/images/o1ec5r4lwey59deoxtum.gif

trailer – http://www.youtube.com/watch?v=429l13dS6kQ&feature=player_embedded

Szósta już część bardzo znanej serii FPS-ów Call of Duty. Gra kontynuuje wątki czwartej części sagi i po raz drugi w jej historii skupia się na współczesnych realiach wojskowych.

Call of Duty: Modern Warfare 2 to już szósta odsłona znanej serii Call of Duty. Chociaż formalnie następuje po Call of Duty: World at War to jednak gra jest duchową i merytoryczną kontynuacją czwartej części, czyli Call of Duty 4: Modern Warfare, stworzonej przez Infinity Ward i wydanej przez Activision w 2007 roku.

Saga Call of Duty zwykle przenosi nas do czasów II Wojny Światowej. W przypadku czwartej odsłony, czyli wspomnianego Modern Warfare, autorzy postanowili zrezygnować z tego okresu historycznego na rzecz współczesności, skupiając się na realiach obecnej armii, pełnej technologicznych nowinek i gadżetów. Ekipa z Infinity Ward postanowiła ponownie podjąć ten temat także w tym tytule.

Wcielamy się w żołnierza współczesnej armii, by wykonać szereg niebezpiecznych i zróżnicowanych misji, podczas których wykorzystywać możemy najnowocześniejsze uzbrojenie oraz wyposażenie. Autorzy odwzorowali wiele najnowszych technologii wojskowych i starali się wiernie przenieść je do postaci wirtualnej. Ważnym aspektem gry są również bardzo urozmaicone i intensywne misje – uczestniczymy tylko i wyłącznie w niezwykle dynamicznych operacjach militarnych. Często podczas nich wykorzystujemy rozmaite pojazdy i dodatkowy sprzęt oraz działamy w większej grupie.

Twórcy przygotowali widowiskową oprawę audiowizualną oraz bardzo rozbudowany moduł rozgrywki sieciowej, składający się z kilku ciekawych form zabawy. Nowością jest tryb Special Ops, w ramach którego przygotowano kilkadziesiąt krótkich, lecz niezwykle dynamicznych zadań. Można je wykonywać samemu lub w trybie kooperacji z innym graczem przez Internet lub na podzielonym ekranie.

Installacion:

1: Unrar with latest 7Zip or equivalent

2: Run ” Setup.bat „

3: Play Game from Desktop!.

Info:

RiPPeD: Videos downgraded @ 50%, Multiplayer (There is no Lan option, and you need Valid Key to play online)

Rozmiar: 6.20 GiB

sprawdź horoskop