Metro: Last Light – Redux (2014) [MULTi10-PL [RePack] [xatab] [Update 7] [DVD9] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: 4A Games
wydawca: Deep Silver / Koch Media

Premiera:
========================
26 sierpnia 2014
29 sierpnia 2014 pudełko PL

Gatunek: Akcji FPP science fiction postapokalipsa książki FPS strzelanki

Tryb gry: single player

Opis

Metro: Last Light Redux to nowa edycja gry Metro: Last Light z 2013 roku. Tytuł pierwotnie ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a po roku twórcy ze studia 4A Games postanowili wydać ulepszoną wersję na urządzenia nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One) oraz PC-ty. Produkcja dostępna jest jako samodzielny tytuł w ramach cyfrowej dystrybucji oraz w wydaniu pudełkowym Metro Redux, sprzedawana w zestawie z usprawnioną wersją gry Metro 2033.

Historia opowiedziana w Metro: Last Light Redux ma miejsce w niedalekiej przyszłości. Po nuklearnej apokalipsie świat jaki znamy przestał istnieć, większość ludzi wyginęła, a przeżyć udało się kilkutysięcznej grupie osób znajdujących się na terenach moskiewskiego metra. Gracz ponownie wciela się Artema, bohatera ?jedynki?, którego losy są kontynuowane (wydarzenia ukazane po finale części pierwszej) w ?dwójce?.

Rozgrywkę w Metro: Last Light Redux obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Głównym zadaniem jest przedzieranie się przez kolejne lokacje pełne przeciwników, przy czym twórcy udostępnili również sekcje skradankowe i możliwość cichego eliminowania przeciwników. Deweloperzy zwiększyli także rozmiar lokacji, pozwalając graczowi na większe kombinowanie i wybieranie różnych dróg dojścia do celu.

Metro: Last Light Redux działa w oparciu o najnowszą wersję silnika 4A Engine, dzięki czemu może się pochwalić nieco ulepszoną (m.in. nowe animacje ataków wręcz) w stosunku do pierwowzoru oprawą graficzną. Produkcja otrzymała także dwie unikalne opcje zabawy ? Survival, zorientowany na dostarczanie wrażeń rodem z gatunku survival horror (limitowane surowce, groźniejsi przeciwnicy, dłuższe czasy przeładowywania broni) oraz Spartan, czyli tryb nastawiony na akcję (Artem posiada potężne umiejętności bojowe, większe zapasy surowców). Nie zabrakło także kultowego Ranger Mode. Dodatkowo gra zawiera udostępnione wcześniej w ramach Season Passa rozszerzenia oraz dwie opcje, o które prosili fani produkcji – Check Watch i Check Inventory.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows Vista (64), Windows 7 (64), Windows 8 (64)
Procesor: dwurdzeniowy procesor (dwurdzeniowy procesor 2,2 + GHz lub lepszy)
RAM: 2 GB
Karta graficzna: DirectX 10, karty graficzne zgodne z Shader Model 3 (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, itp.)
Karta dźwiękowa: urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX? 9.0c
Wolne miejsce na dysku twardym: 9,5 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe/.bin
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

– Zmień język i głos w ustawieniach gry

Podstawa wydania pochodzi z GOG (2.0.0.2.)
Game Version 1.0.0.3 (Update 7)

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=rUOCBCTRNl0

Rozmiar: 6.24 GiB

sprawdź horoskop