Megaquarium [v.1.2.0] *2018* [PL] [REPACK ROKA1969] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Megaquarium
Gatunek: Niezależne, Symulacje, Strategie
Producent: Twice Circled
Wydawca: Twice Circled
Data wydania: 13 września 2018
Język: Polski
Wersja: 1.2.0
Tabletka: CODEX

https://store.steampowered.com/app/600480/Megaquarium/
https://www.gry-online.pl/gry/megaquarium/za4c2a#pc

Opis:

Pojawiła się całkiem nowa gra – symulator ekonomiczny od twórcy Big Pharma. Gra Megaquarium inspirowana jest klasykami z zarządzania parkiem rozrywki, w których gracz przyjmuje rolę potentata, a całość utrzymana jest w wodnej stylistyce!
Symulator życia
Dysponując na początku kilkoma zbiornikami i najbardziej podstawowym, żywym inwentarzem, będziesz rozwijać swoje akwarium do rangi zatłoczonej metropolii, która wypełniona będzie setkami zwiedzających, dziesiątkami pracowników i licznymi wodnymi formami życia, a o każdą trzeba będzie należycie zadbać zgodnie z ich wymaganiami.

Zaprojektuj swoje wystawy
W Megaquarium odnajdziesz prawie 100 różnych gatunków morskich, w tym ryb, rekinów, skorupiaków, koralowców, meduz, innych bezkręgowców, a nawet żółwia! Będziesz mieć w czym wybierać w trakcie projektowania, dekorowania i zapełniania swoich zbiorników.
Właściwy personel do pracy
Bez właściwego personelu daleko nie zajdziesz. Zatrudniaj pracowników, kierując się ich umiejętnościami i potencjałem na przyszłość. Wyszkolisz zespół o wielu specjalizacjach czy wybierzesz ekspertów z jednej dziedziny? Twoim zadaniem będzie rozważyć zalety i wady każdej strategii oraz zdecydować, co najlepiej sprawdzi się w Twoim akwarium.
Odkrywaj nowe zwierzęta i technologię
Gdy zwiedzający podziwiają Twoje gabloty, zarabiasz punkty, które możesz przeznaczyć na odkrywanie nowych zwierząt i nowego sprzętu. Ulepszaj i powiększaj swoje akwarium, a także zdobądź najbardziej prestiżowe zwierzęta i gabloty w tej branży.
Zarządzaj swoimi finansami
Najnowsza ryba może się fajnie prezentować, ale czy bierzesz pod uwagę to, jak wpłynie na wynik finansowy akwarium? Trudne w utrzymaniu zwierzęta mogą wymagać opieki nowych pracowników, których trzeba zatrudnić, drogiego pokarmu lub suplementów, a najlepsze zbiorniki to spora inwestycja! Aby odnieść sukces, jako opiekun akwarium musisz przenieść swoją kreatywność i smykałkę do interesów na wyższy poziom.
Zarządzaj swoimi gośćmi!
Spraw, aby Twoi goście byli zawsze szczęśliwi, zapewniając im miejsca do siedzenia, żywność, napoje i toalety. A na koniec ich wizyty zaprowadź ich do sklepu z pamiątkami, aby zwiększyć swoje zyski!
Szkoła opiekuna
Rozpocznij swoją karierę w trybie kampanii, w którym dowiesz się wszystkiego o projektowaniu i zarządzaniu akwarium. Każdy z 10 poziomów to wyzwanie dla Ciebie, by zbudować akwarium, biorąc pod uwagę unikalne warunki i cele rozgrywki. W międzyczasie poznajesz nowe funkcje i koncepcje gry.
Zanurz się w trybie sandbox
Następnie możesz wypróbować tryb sandbox, gdzie przy użyciu spersonalizowanych ustawień i generatora losowych zadań doświadczysz niekończącej się rozgrywki związanej z rybami!
Gra łatwa do zrozumienia, a trudna do opanowania
Zarządzanie nieefektywnym akwarium jest łatwe. Aby naprawdę prosperować i podjąć się największych wyzwań, musisz myśleć niekonwencjonalnie oraz zwracać uwagę na szczegóły. Czy będziesz grupować swoje zwierzęta wg rodzaju pokarmu, jakości wody czy też wg zupełnie innego kryterium? Będziesz umieszczać swój sprzęt w centrum i korzystać z pomp czy je rozciągniesz, korzystając z systemu stref? Jak ulepszysz układ akwarium, by zwiedzający mogli odnaleźć Twoje zbiorniki, a personel mógł mieć do nich łatwy dostęp?
Każda decyzja podjęta w grze Megaquarium przynosi pewne konsekwencje. Wybór zwierząt, filtrów, zbiorników, personelu i układu – wszystkie te elementy mają na siebie zarówno subtelny, jak i znaczny wpływ. Eksperymentuj, dostosowuj, ucz się, ponownie zastosuj i, co najważniejsze, baw się znakomicie!

Elementy gry

Kampania składająca się z 10 poziomów – „uczenie się rozgrywki”
Tryb sandbox z pełną możliwością personalizowania ustawień i generatorem losowych zadań
97 gatunków zwierząt do odkrycia, o które trzeba zadbać w inny sposób w zależności od ich wymagań
Ponad 100 różnych obiektów, które można umieścić, w tym filtrów, cedzaków, reaktorów azotanowych, chłodziarek, grzejników, pojemników na pokarm, stanowisk z wyposażeniem, drzwi, bram, automatów na żywność i napoje, stoisk z balonami, dekoracji, farb i wiele innych!
Personel ds. planowania zajmie się tematem, czasem i częstotliwością wykładów, aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoje zyski!
Sklep z pamiątkami oraz udogodnienia dla gości
Zróżnicowany system motywów i dekoracji

Wymagania sprzętowe oraz systemowe:

Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7 64 bit
Procesor: Intel Core i5-4690 or AMD Ryzen 7 2700U
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7770
Miejsce na dysku: 515 MB dostępnej przestrzeni

Instalacja:

Zainstaluj
Graj

Informacje dodatkowe (od uploadera):

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą

Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę

Rozmiar: 216.72 MiB

sprawdź horoskop