Magicka Update 4 chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Magicka to tytuł łączący w sobie elementy gier akcji/role-playing, przygotowany przez studio deweloperskie Arrowhead Game Studios – młody, ambitny zespół, który swoją karierę rozpoczął w 2008 roku. Wspomniany tutaj projekt do typowa gra hack'n'slash stylizowana na wiele innych popularnych produkcji tego typu.

Linia fabularna Magicka została umiejscowiona w świecie fantasy, w którym kultura, wierzenia i historia oparte są na Nordyckiej mitologii. My i trzech innych graczy wcielimy się rolę czarodziei, których celem jest powstrzymanie żądnego władzy i zniszczenia mrocznego czarnoksiężnika. Wspomniany antagonista wprowadził na świecie chaos, zrzucając na niego hordy wyjątkowo złych stworzeń. Przygotowana na podstawie tych wydarzeń kampania zabierze nas w magiczną podróż przez 13 zróżnicowanych lokacji.

Oprócz kampanii opowiadającej kompletną historię, twórcy Magicka przygotowali dla graczy również tryb zgoła odmienny – serię wyzwań, w których sprawdzić będziemy mogli swoje umiejętności. Podobnie jak w kampanii także i w wyzwaniach dostępny jest pełny tryb kooperacji umożliwiający jednocześnie zabawę czterem graczom.

Rozmiar: 441.45 MiB

sprawdź horoskop