Lobotomy Corporation Monster Management Simulation 2018 V1 0 2 10a [Bonus Content + Patches x4] [MULTi6 ENG] [ISO] [SKIDROW] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie SKIDROW: 22 Kwietnia 2018
Premiera Gry: 9 Kwietnia 2018 – 23 Maja 2018 (Patch V1.0.2.10a)
Gatunek: Strategiczne, 2D, Ekonomiczne, Elementy Symulacyjne, Horror, Humorystyczne, Roguelike, Side-Scroll
Producent: Project Moon
Wydawca: Project Moon

Dostępne Języki: Angielski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski

Zawartość Dodatkowa:

– Lobotomy Corporation – Original Soundtrack

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.0.2.10a (Po Zainstalowaniu Patcha) + Bonus Content

…( Opis )…

Przygotowane z myślą o PC Windows Lobotomy Corporation – Monster Management Simulation jest nietypową grą strategiczną z elementami roguelike. Wcielamy się w niej w pracownika tytułowej firmy, który ma za zadanie nadzorować potwory żyjące w tajnym kompleksie. Produkcja jest inspirowana m.in. filmami Cabin in the Woods i Warehouse 13. Za jej stworzenie odpowiada niezależne studio Project Moon.

Tytułowe Lobotomy Corporation jest firmą działającą w branży energetycznej. Zajmuje się wydobywaniem nieskończonej ilości entropii (źródła energii) z odizolowanych &quotanomalii&quot – potworów zamieszkujących kompleks – z wykorzystaniem specjalnie przygotowanej do tego celu technologii. Gracz wciela się w administratora, któremu w pracy pomagają AI o imionach Angela oraz Sephira – to właśnie w głównej mierze poprzez dialogi z nimi popychana jest do przodu historia.

Lobotomy Corporation – Monster Management Simulation jest grą strategiczną, która pod pewnymi względami przypomina np. This War of Mine czy Fallout Shelter. Zadaniem gracza jest wydobywanie energii z &quotanomalii&quot i równoczesne dbanie o bezpieczeństwo podwładnych. Wymaga to uważnego obserwowania i badania każdego z potworów w tym celu dobieramy personel i sposób działania, które najlepiej nadają się do danego zadania. Warto też odnotować, że ilość generowanej przez daną istotę energii jest uzależniona od warunków, w jakich żyje – na nie również mamy wpływ.

To jednak nie wszystko: potwory, które nadzorujemy są bardzo niebezpieczne. Niektóre z nich nie są zainteresowane pełnieniem roli generatora i próbują się uwolnić, korzystając przy tym z szerokiej gamy umiejętności – m.in. kontroli umysłu. Ucieczka maszkary oznacza chaos i problemy, które prowadzą do dalszych komplikacji (i jeszcze większego chaosu). Kłopoty powodują spadek morale zespołu, co może skutkować nieposłuszeństwem. Czasem konieczne może być. wysadzenie pewnej części kompleksu.

Lobotomy Corporation – Monster Management Simulation posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Przygotowane z myślą o PC Windows Lobotomy Corporation – Monster Management Simulation charakteryzuje się barwną, dwuwymiarową oprawą graficzną, która stylem nawiązuje do filmów animowanych. Grafice nie można odmówić pewnego uroku.

…( DANE TECH )…

Minimalne: Intel Core i5-3570 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 8.1

…( Instalacja )…

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowymcensored

Rozmiar: 1.80 GiB

sprawdź horoskop