Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master v0.9.3.2- GOG 2020 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Goblinz Studio
wydawca: Goblinz Studio
data premiery gry: 19 marca 2020 Wczesny Dostęp

Opis
Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master jest oryginalną grą strategiczną wzbogaconą o elementy RPG i produkcji typu roguelike. Tytuł został opracowany przez niezależny zespół Goblinz Studio, w którego portfolio można znaleźć między innymi grę Dungeon Rushers.

W Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master wcielamy się w świeżo upieczonego władcę podziemi, pracującego dla firmy o niezbyt odkrywczej nazwie Podziemia?. Naszym zadaniem jest obrona lochów i ukrytych w nich skarbów przed zakusami zapuszczających się do nich bohaterów.

Zabawę w Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master rozpoczynamy od wyboru jednego z trojga władców podziemi reprezentujących odmienne profesje. Mowa o Mogu, czyli centaurze wyspecjalizowanym w posyłaniu do boju rozmaitych potworów, driadzie imieniem Sarel, robiącej użytek przede wszystkim z magii, a także o małpiej inżynierce znanej jako Lira, będącej specjalistką od zastawiania pułapek. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak przystąpić do właściwej rozgrywki, a zatem do przestudiowania statystyk herosów zapuszczających się do naszych lochów, by w oparciu o pozyskaną w ten sposób wiedzę rozstawić właściwe pułapki i wystawić do boju odpowiednie potwory. Kiedy bohaterowie trafią do podziemi i spotkają naszych podopiecznych, rozpoczyna się batalia toczona w trybie turowym, w której aby osiągnąć sukces, musimy umiejętnie wykorzystać zdolności bojowe poszczególnych potworów. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, odniesiemy zwycięstwo, a co za tym idzie zdobędziemy środki niezbędne do rozwoju naszych podziemi i ich zabezpieczeń. W miarę postępów odkrywamy i plądrujemy generowany proceduralnie świat gry, a także rozwijamy naszego władcę podziemi, zdobywając nowe umiejętności. Poza tym od czasu do czasu musimy stawić czoła rozmaitym wydarzeniom losowym, jak choćby strajki naszych podwładnych, z którymi radzimy sobie na rozmaite sposoby.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Core i3
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 11, OpenGL 3.3
Miejsce na dysku: 1 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Core i5
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX 11, OpenGL 3.3
Miejsce na dysku: 1 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_legend_of_keepers_career_of_a_dungeon_master_0.9.3.2_(45208).exe
2. Zainstaluj wszystko z folderu DLC
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=aQl1CM3vFpo

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop