Kao.the.Kangaroo.Trilogy.GOG (2000-2005) [PL] [rar] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Tate Multimedia
wydawca: Tate Multimedia
data wydania: 2000-2005

Opis
Kao the Kangaroo
Kangurek Kao zadziwia, kangurek bawi, kangurek wciąga

Kao to przemiły, bardzo inteligentny i sprytny torbacz. Jego przezabawne przygody są pełne zapierających dech w piersiach zwrotów akcji. Postaci, które spotyka w trakcie swojej wędrówki odwiedzane krainy, rozmaite zadania, którym musi sprostać to niepowtarzalna zabawa dla wszystkich milusińskich. Ciekawski kangur nie usiedzi w miejscu ani na chwilę. On chce skakać, biegać i… boksować

Kao the Kangaroo: Round 2
Wciel się w Kao Najsłodszy i najodważniejszy kangur w historii gier video powraca w cyfrowej wersji gry Kangurek Kao: Runda 2?
Poczuj radość płynącą z gry w tę klasyczną platformówkę 3D, wypełnioną rozmaitymi wyzwaniami takimi jak walka, wyścigi, czy rozwiązywanie zagadek.
Przeskakuj przez 25 poziomów umiejscowionych w 5 unikatowych, kolorowych światach by uratować swoich przyjaciół, uwięzionych przez złego Myśliwego i armię jego pomagierów

Kao the Kangaroo: Mystery of the Volcano
Tajemnica Wulkanu to kolejna edycja przygód znanego bohatera Kangurka Kao. Gra jednak ma nie wiele wspólnego z poprzednimi częściami serii. Zmienił się zarówno bohater jak i koncepcja świata po którym się on porusza. Najbardziej widoczna różnica to nieliniowość gry uzyskana dzięki połączeniu wszystkich poziomów w jeden spójny świat. W praktyce oznacza to, że gracz może swobodnie przemieszczać się między poziomami, a właściwie częściami świata bez konieczności wchodzenia do menu. Taka konstrukcja sprawia że gracz ma bardzo dużą swobodę ruchów, może z łatwością powtarzać ulubione misje lub też wrócić się w określone miejsce aby na przykład pozbierać zostawione przedmioty.

Wymagania sprzętowe
System: Windows 7
Procesor:1.0 GHz Procesor
Pamięć: 512 MB RAM
Karta graficzna: 128MB, 100 DirectX compatible graphics
Miejsce na dysku: 500 MB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Rozpakuj paczkę do wybranego folderu
3. Zainstaluj wybraną grę za pomocą setup .exe
4. Graj

Zawartość wstawki:
.Kao the Kangaroo
.Kao the Kangaroo: Round 2
.Kao the Kangaroo: Mystery of the Volcano

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=JWyLIsMYrqE

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop