Jekyll & Hyde (2010) chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Jekyll & Hyde

Pixelcage Games ( producent )
bitComposer Games ( wydawca )
przygodowe
27 sierpnia 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
PC
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 16+

wymagania sprzętowe: Pentium IV 1.5 GHz, 512 MB RAM, 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Gra przygodowa oparta na słynnej powieści Roberta Louisa Stevensona, oferująca nie tylko rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie poszlak, ale również branie udziału w zadaniach wymagających zręczności.

Jekyll & Hyde to gra przygodowa bazującą na słynnej powieści szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona, znanej pod tytułem Doktor Jekyll i pan Hyde (ang. Strange Case Of Dr Jekyll and Mr Hyde). Została zaprojektowana przez niemieckie studio Pixelcage Games, mające w swym dorobku pecetowe produkcje o tytułach Switchfire i Dark Matter: The Baryon Project.

W Jekyll & Hyde otrzymujemy możliwość wcielenia się w doktora Henry’ego Jekylla, który w wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń wynajduje płyn pobudzający w nim mroczne alter ego – Edwarda Hyde’a. Próbując okiełznać sytuację jesteśmy zmuszeni nie tylko doprowadzić do wyjaśnienia zagadki działającej w konspiracji okultystycznej sekty, ale również stworzyć antidotum na szerzącą się w Londynie epidemię. W trakcie wyprawy poznajemy najbardziej skrywane tajemnice brytyjskiej stolicy.

Jekyll & Hyde łączy dwa typy rozgrywki. Mamy więc fragmenty typowe dla gry przygodowej z interfejsem point&click, gdzie naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek oraz poszukiwanie niezbędnych przedmiotów, oraz sekwencje zręcznościowe. Podczas łamigłówek i etapów pełnych akcji dokonujemy nieustannych wyborów pomiędzy umiejętnościami Jekylla i Hyde’a. W tym celu do naszej dyspozycji oddano przenośne laboratorium – przyrządzamy w nim pożądany eliksir wydobywający z nas pana Hyde’a, a także poddajemy badaniom zdobyte poszlaki.

Rozgrywka została ukazana za sprawą trójwymiarowej grafiki.

Galeria do Gry:http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=8473

http://img191.imageshack.us/img191/2749/33138043.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/9839/79863605.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/5427/64998695.jpg

Rozmiar: 4.00 GiB

sprawdź horoskop