Industry Giant 2 [PL] + dodatek 1980-2020 [ENG] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Następca znanej symulacji ekonomicznej pozwali nam stworzyć od podstaw ogólnoświatowe imperium gospodarcze zaczynając w czasach rewolucji przemysłowej schyłku XIX wieku aż do nowoczesnych technologii końca XX wieku.

Akcja Industry Tycoon II przenosi nas w gospodarcze realia Ameryki XIX i XX wieku. Ponownie mamy możliwość stworzenia przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zajmującego się praktycznie wszystkim co przynosi dochody (kupujemy i transportujemy surowce, ustalamy produkcję, logistykę i sprzedaż). Zaczynamy jako przysłowiowa „płotka” i stopniowo budujemy wielkie finansowe imperium. Rozgrywka nastawiona jest głównie na realistyczne odwzorowanie rzeczywistych zależności. Jak w świecie realnym, występują tu sezonowe wahania koniunktury, a ponadto po raz pierwszy mamy możliwość interakcji z konkurencją, z którą możemy współpracować lub walczyć. Industry Tycoon II posiada udoskonaloną w stosunku do części pierwszej grafikę (rozdzielczość do 1600×1200), szczegółowo przedstawia budynki i pojazdy, łącznie z takimi niuansami jak spaliny samochodowe.

* Ponad 160 produktów, setki materiałów i surowców, m.in. żelazo, skóry, oleje, meble, zabawki, itd.
* Możliwość ułatwienia rozgrywki, dzięki opcji przerwania cyklu produkcji i sprzedaży półproduktów.
* Ponad 50 rodzajów środków transportu, od prostych parowozów i ciężarówek do lokomotyw i różnego typu okrętów.

– PROPONUJE ZAPOZNANIEM SIE Z PLIKAMI TXT ZANIM ZAINSTALUJECIE GRĘ.
– GRA POSIADA DODATKI FIX!!! DZIAŁAJĄ NA WIĘKSZOŚCI KART NVIDIA JAK I ATI!!!!
– DODATEK JEST W WERSJI ANGIELSKIEJ
– W CELU ZAINSTALOWANIA NA OS x64bit NIE INSTALUJEMY PATCHA v2.1!!! POMIJAMY INSTALACJE.

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=7459
http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=9088

Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium II 350 MHz (lub kompatybilny), 64 MB RAM, 16MB karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 95/98/Me/2000/XP/7 (działa w wersjach OS x64 bit!!)

Rozmiar: 1.10 GiB

sprawdź horoskop