Hitman Absolution Professional Edition [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Hitman Absolution Professional Edition

Tytuł: Hitman: Rozgrzeszenie
Gatunek: akcji, TPP, skradanki
Producent: IO Interactive
Wydawca: Square-Enix / Eidos
Wydanie prophet: styczeń 2014
Język: EN/FR/DE/IT/ES/PL/RU/TR

The Professional Edition includes the 72-page
Artbook and a Making of video. Also all DLC content
is included:

* Hitman: Absolution: Agency Jagd P22G
* Hitman: Absolution: Agency SPS 12
* Hitman: Absolution: Agency HX UMP
* Hitman: Absolution: Bartoli Custom Gun
* Hitman: Absolution: Krugermeier 2-2 Gun
* Hitman: Absolution: Bronson M1928 Gun
* Hitman: Absolution: High Tech Disguise
* Hitman: Absolution: High Roller Disguise
* Hitman: Absolution: Public Enemy Disguise
* Hitman: Absolution: Deus Ex (Adam Jensen) Disguise
* Hitman: Absolution: Deus Ex (Adam Jensen) Handgun

OPIS:

Piąta część przygód słynnego zabójcy z charakterystycznym kodem kreskowym z tyłu głowy. W Hitman: Rozgrzeszenie Agent 47 zostaje zdradzony przez swoich dawnych pracodawców i wrzucony w samo centrum tajemniczego spisku. Najskuteczniejszy zabójca potężnej Agencji staje się teraz zaszczutą zwierzyną łowną i zmuszony jest wykorzystać swoje ponadprzeciętne umiejętności oraz doświadczenie, by przetrwać. Istotne role w nowej grze odgrywają znana z poprzednich części Diana Burnwood oraz dziewczynka o imieniu Victoria, którą Agencja z niewyjaśnionych przyczyn chce za wszelką cenę pojmać.

Tytuł, podobnie jak poprzednie części cyklu, łączy w sobie cechy gry akcji i skradanki. W dalszym ciągu bardzo dużo czasu spędzamy na pozostawaniu w ukryciu, czy to przenikając za plecami przeciwników czy zakradając się do niedostępnych obszarów w przebraniach. Gra skutecznie zachęca do starannej eksploracji okolicy oraz do eliminowania celów misji bez wszczynania alarmów, premiując jednocześnie bardziej efektowne morderstwa (np. w wyniku otrucia czy nieszczęśliwego wypadku). Agent 47 nie jest oczywiście całkowicie ograniczony do unikania walk z przeciwnikami. W sytuacji zagrożenia możemy między innymi skorzystać z zaawansowanego systemu osłon czy tzw. strzelania instynktownego, dzięki któremu jesteśmy w stanie oznaczyć cele do automatycznej likwidacji.

Hitman: Rozgrzeszenie cechuje się możliwością bardzo dokładnego dopasowania poziomu trudności do umiejętności i preferencji gracza. Na niższych poziomach trudności wrogowie słabo radzą sobie ze śledzeniem ruchów Agenta 47 i pojawiają się w niewielkich grupach. Na wyższych ustawieniach musimy z kolei radzić sobie z zastępami świetnie wyszkolonych oraz obdarzonych świetnym wzrokiem i słuchem przeciwników. Dla graczy szukających maksymalnego wyzwania przygotowano ponadto tryb o nazwie Purysta, którego najważniejszą cechą jest usunięcie interfejsu użytkownika (tzw. HUD).

Gra została oparta na silniku Glacier 2, pozwalającym między innymi na odtworzenie zaawansowanej mimiki twarzy bohaterów za pomocą technologii motion-capture. Hitman: Rozgrzeszenie może się pochwalić bardzo ciekawymi miejscówkami odwiedzanymi przez Hitmana, wśród których nie zabrakło opuszczonego blokowiska, klubu nocnego, luksusowej posiadłości, fabryki broni, farmy, budynku sądu, biblioteki czy motelu na uboczu drogi. W polskiej wersji gry Agent 47 przemawia głosem Pawła Małaszyńskiego, zaś w angielskiej wersji w jego rolę ponownie wcielił się znany fanom cyklu David Bateson. W obsadzie anglojęzycznej edycji gry nie zabrakło także kilku innych znanych nazwisk, między innymi Keith'a Carradine'a czy Marshy Thomason. Rozgrywkę urozmaicają liczne rozmowy napotykanych postaci niezależnych, z których niejednokrotnie możemy się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy na temat rozgrywanych misji.

GALERIA: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10443

Minimalne wymagania systemowe:

OS: Windows Vista, 7
Processor: True dual core CPU (Intel, AMD)
Hard Drive Space: 24GB
Memory: 2 GB RAM
Video Card: NV8600 512 Mb RAM, or AMD equivalent
DirectX: 10

Rekomendowane wymagania systemowe:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i7 or AMD Athlon II X4
Hard Drive Space: 24GB
Memory: 4 GB RAM
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770
DirectX: 11

INSTALACJA:

1- Burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

Rozmiar: 16.89 GiB

sprawdź horoskop