Hearthlands 2017 V1 1 3 [MULTi6 PL] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Styczeń 2018
Premiera Gry: 28 Kwietnia 2017 – 8 Stycznia 2018 (Patch V1.1.3)
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, Średniowiecze, Indie, Budowa Miasta
Producent: Sergio &ampamp Simon
Wydawca: Sergio &ampamp Simon
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Polski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.1.3

…( Opis )…
Hearthlands to strategia ekonomiczna typu city builder stworzona przez niewielkie studio Sergio &ampamp Simon. W odróżnieniu od konkurencyjnych tytułów pokroju Cities: Skylines czy SimCity, opisywana produkcja nie ma nic wspólnego z nowoczesnymi metropoliami.
Akcja Hearthlands na platformę PC Windows rozgrywa się w fikcyjnym, stylizowanym na średniowiecze świecie fantasy (generowanym losowo przy każdym rozpoczęciu rozgrywki). Gracz wciela się we władcę niewielkiego królestwa &ampndash na początku jego domeną jest właściwie jedynie ziemia dookoła zamku. Głównym zadaniem podczas zabawy jest zapewnienie dobrego życia i bezpieczeństwa naszym podwładnym, ale by tego dokonać, nie możemy własnoręcznie rozprawić się z każdym zagrożeniem. Zamiast tego stawiamy kolejne budynki, dbamy o odpowiednią dystrybucję dóbr, opracowujemy nowe technologie itp.
Deweloperzy udostępnili szereg budynków o różnych zastosowaniach. Np. mieszkalne chatki przyciągają do królestwa nowych ludzi, pola pozwalają im pracować, na rynku tętni handel, a wszystko to w jedną spójną całość łączą drogi. Oczywiście na inwestycje musimy mieć pieniądze i surowce, więc należy dbać o odpowiedni balans, gdyż np. zbudowanie zbyt wielu domów sprawi, że będą one stać puste i narażać nas na koszty.
Dowolność w sposobie rozgrywki jest spora: nasze miasto może być prawdziwą wojskową fortecą, handlową metropolią, albo niewielką mieściną, w której ludzie utrzymują się z połowu ryb. Ponadto warto też pamiętać o sąsiadach, z którymi można utrzymywać przyjazne stosunki, albo atakować ich, o ile posiadamy wystarczająco silną armię. Ta uzależniona jest od ekonomii królestwa, gdyż jednostki wymagają posiadania odpowiednich surowców (żelazo, drewno, skóra itd.), niezbędnych do wytworzenia wyposażenia. Ponadto do armii da się zwerbować typowych dla fantasy, potężnych herosów, ale należy spełnić dodatkowe wymagania, np. wybudować wieżę dla czarodzieja. Co ciekawe, bohaterów możemy wykorzystywać nie tylko do walki, gdyż np. krasnoludy świetnie sprawdzają się też w kopalni.
Hearthlands to niezależna gra o nieskomplikowanej oprawie graficznej. Tytuł bardziej przypomina starsze produkcje tego typu niż dzisiejsze tytuły. Rozgrywka jest jednak na tyle rozbudowana, że wynagradza ten mankament.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9600 GT lub lepsza, Windows XP/Vista/7/8
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 274.19 MiB

sprawdź horoskop