Haven v1.0.198-GOG 2020 [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: The Game Bakers
wydawca: The Game Bakers
data premiery gry: 3 grudnia 2020

Opis
Haven jest grą RPG z elementami przygodowymi, opracowaną przez niezależne studio The Game Bakers zespół, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Furi oraz Squids Odyssey.
Głównymi bohaterami gry Haven są Yu oraz Kay dwoje zakochanych, którzy uciekli na obcą planetę, by móc cieszyć się sobą nawzajem. Protagoniści przemierzają obcy świat, odkrywając jego tajemnice i próbując znaleźć miejsce, w którym mogliby osiąść na stałe. W trakcie zabawy obserwujemy rozwijającą się relację naszych podopiecznych, której możemy nadać wybrany przez siebie kierunek, między innymi poprzez wybór odpowiednich kwestii dialogowych.

W grze Haven akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Bohaterowie przemierzają barwne lokacje, unosząc się w powietrzu przy pomocy futurystycznych butów. Planetę zamieszkują rozmaite egzotyczne istoty część z nich jest agresywna, przez co nasi podopieczni od czasu do czasu muszą stawiać im czoła. System walki opiera się na wyprowadzaniu ataków (najlepszy efekt daje łączenie ich w kombinacje) oraz blokowaniu pomimo że potyczki toczą się w czasie rzeczywistym, wykonanie każdego ruchu wymaga uprzedniego naładowania specjalnego paska.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X4
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 / AMD R7 250
Miejsce na dysku: 5 G

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_haven_v1.0.198_official_(64bit)_(44643).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ragUUT9bsFQ

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop