Green Hell (2019) [MULTi18-PL] [Repack] [xatab] [v 1.8.1] [DVD5] [exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Creepy Jar
wydawca: Creepy Jar

Premiera:
=========================
29 sierpnia 2018 wczesny dostęp
5 września 2019
5 września2019Steam

Gatunek: Akcji, Symulacje FPP survival polskie indie crafting

Tryb gry: single player

Opis

Green Hell jest grą survivalową, opracowaną przez niezależny polski zespół Creepy Jar w jego skład wchodzą osoby, które wcześniej pracowały między innymi nad Dying Light oraz grami z serii Dead Island. Tytuł pojawił się na platformie PC.

Fabuła
W trakcie zabawy w Green Hell wcielamy się w nieszczęśnika pozostawionego na pastwę losu w amazońskiej dżungli. Chcąc ujść z życiem, bohater (początkowo wyposażony jedynie w radio, z którego przemawia do niego ukochana) musi od podstaw nauczyć się sztuki przetrwania.

Mechanika
W wydanym na platformie PC Green Hell akcję ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Naszym głównym zadaniem jest dbanie o wodę i pożywienie dla bohatera, gdyż bez nich nie będzie on w stanie zbyt długo przeżyć. Następnie musimy nauczyć się rozpalać ogień, łowić ryby i polować, czy wreszcie wykorzystywać zebrane surowce do wytwarzania przedmiotów (z bronią na czele) i pułapek oraz budowy schronień poza tym możemy zająć się uprawą ziemi ? wszystko po to, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

Nawet najbardziej doświadczony survivalowiec nie uszedłby jednak z takiej przygody bez szwanku, w związku z czym protagonista czasami odnosi rany (choćby w starciach z drapieżnikami) i pada ofiarą chorób lub pasożytów takie sytuacje odciskają piętno na jego psychice, mogąc nawet doprowadzić go do szaleństwa. Warto więc mieć oko na jego kondycję psychofizyczną i jak najczęściej korzystać z trybu ?kontroli ciała? (ang. ?body inspection?), w którym możemy nie tylko zdiagnozować problemy, ale też uporać się z nimi.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Microsoft Windows 7/8/10 (64-bitowy)
Procesor: Intel? Core ? i3 3,0 GHz
RAM: 4096 Mb
Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c
Akcelerator grafiki: 2048 Mb, OpenGL 3.0
Wolne miejsce na dysku twardym: 9,5 Gb

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=DmDLagkxe

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop