Faces of war: Oblicza wojny [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Faces of war:
Oblicza wojny

Producent: Best Way
Wydawca: Ubisoft
Dystrybutor: Cenega Poland
Kategoria: strategiczne / taktyczna

Data Premiery:
Świat: 08 września 2006
Polska: 22 września 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet |
liczba graczy: 1 – 16
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD/ 3 CD

Wymagania sprzętowe:

Procesor: 1.7 GHz
Pamięć: 512MB RAM
Karta graficzna: 64MB GeForce3
Przestrzeń na dysku: 4 Gb
System: Windows 2000/XP z DirectX 9.0c

Faces of War to sequel wydanej w roku 2004 trójwymiarowej strategii opowiadającej o żołnierzach walczących na frontach II wojny światowej, zatytułowanej Soldiers: Heroes of World War II (w wersji PL: Soldiers: Ludzie Honoru). Twórcami obu gier są programiści z ukraińskiego studia BestWay.

Druga część programu oferuje cztery nowe kampanie dla pojedynczego gracza. Podczas ich trwania, wcielamy się w dowódcę wojsk: amerykańskich, brytyjskich, sowieckich i niemieckich. Akcja Faces of War przenosi nas na różne fronty II wojny światowej i daje możliwość m.in. wzięcia udziału w sławnym D-Day, czy dowodzenia wojskami w walkach o Berlin. W przeciwieństwie do pierwszej części programu, gra oferuje również bardzo ciekawe misje w klimatach zimowych.

Podczas rozgrywki nie budujemy bazy i nie wydobywamy surowców, interesuje nas jedynie aspekt militarny. Na misję otrzymujemy określoną ilość ludzi i zadania do wykonania. Wszystkie jednostki wojskowe zostały bardzo szczegółowo odwzorowane na podstawie prawdziwych eksponatów z czasów wojny. Maszyny charakteryzują się specyficznymi cechami, takimi jak różna ich wytrzymałość w różnych miejscach pancerza, ciężar, siła ognia, ilość spalanego paliwa itd.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3692

Opis instalacji:
1. Wypakuj
2. Zainstaluj
3. Skopiuj cracka do folderu z grą
4. Graj

Rozmiar: 1.76 GiB

sprawdź horoskop