Expeditions: Viking Digital Deluxe Edition 2017 V1 0 7 1 [DLC + Goodies] [MULTi6 PL] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Listopad 2017
Premiera Gry: 27 Kwietnia 2017 – 10 Listopada 2017 (GOG Patch V1.0.7.1 + Iron Man Mode)
Gatunek: RPG, Turowe, Średniowiecze, Izometryczne, Elementy Strategiczne
Producent: Logic Artists
Wydawca: Imgn.Pro
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Duński, Rosyjski, Polski

Zawartość Dodatkowa:
– Expeditions: Viking – Art Book
– Expeditions: Viking – Iron Man Mode
– Expeditions: Viking – Blood-Ice (DLC)
– Expeditions: Viking – Original Soundtrack

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.0.7.1 + DLC + Goodies

…( Opis )…
Expeditions: Viking to wydane na PC Windows historyczne RPG. Produkcja wyszła spod ręki pracowników studia Logic Artists, czyli tego samego zespołu, który opracował Expeditions: Conquistador.
Akcja gry toczy się pod koniec VIII wieku. Kampania rozpoczyna się z chwilą śmierci wodza jednego z klanów wikingów. Wcielamy się w jego syna, który na mocy prawa przejmuje pozycję po ojcu. Naszym zadaniem jest umocnienie władzy i zapewnienie podwładnym dobrobytu. Osiągnięcie tych celów wymagać będzie dużego wysiłku, gdyż sąsiedzi wykorzystają każdą okazję do starcia nas z powierzchni Ziemi. Co gorsza, nawet wśród naszych ludzi znajdą się osoby, mające chrapkę na zagarnięcie tytułu wodza dla siebie.
Poza zarządzaniem klanem i rozbudową swojej wioski kluczową rolę odgrywają tutaj wyprawy łupieżcze na europejskie ziemie. Konieczne jest staranne przygotowanie się do każdego z takich wypadów, co obejmuje m.in. zgromadzenie odpowiedniej załogi i zapasów. Dalsze rejsy są bardziej opłacalne, ale również bardziej niebezpieczne, więc trzeba dobrze kalkulować ryzyko.
Pod względem mechanizmów zabawy gra stanowi rozwinięcie rozwiązań z Expeditions: Conquistador. Otrzymujemy zatem widok z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci oraz turowy system walki, rozgrywany na mapach pokrytych siatką heksagonalną. Istotną rolę odgrywają ataki z flanki, zastawianie pułapek oraz korzystanie z osłon. Nie zabrakło także elementów survivalowych, wymagających szukania pożywienia oraz ochrony postaci przed siłami natury. W nowej części serii zdecydowanie rozbudowano kreator postaci, w którym wybieramy wygląd, umiejętności, a nawet historię naszego bohatera.
Rozgrywka jest w dużym stopniu nieliniowa. Nasze decyzje, zarówno strategiczne, jak i osobiste, mają daleko idące skutki, które kształtują stosunek innych frakcji i postaci do wodza. Ponadto każdy członek drużyny posiada własną osobowość, a poziom jego morale wpływa na skuteczność w boju. W przeciwieństwie do Conquistador, w Viking rozpisano rozbudowane dialogi z towarzyszami, dzięki czemu możemy nawiązywać z nimi relacje. Zabawę urozmaicają system dyplomacji i handlu oraz losowe zdarzenia.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i7 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 10
Minimalne: Intel Core 2 Quad Q9400 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows 7
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 5.76 GiB

sprawdź horoskop