Evoland Legendary Edition 2019 [MULTI-ENG] [PLAZA] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Evoland Legendary Edition
Gatunek: Akcja, Przygodowe, Rekreacyjne, Niezależne, RPG
Producent: Shiro Games
Wydawca: Shiro Games
Data wydania: 7 lutego 2019
Język: Angielski Francuski Niemiecki
Protection : Steam

https://store.steampowered.com/app/1020470/Evoland_Legendary_Edition/
https://gry-online.pl/gry/evoland-legendary-edition/z55646#pc

Evoland Legendary Edition to kompilacja dwóch oryginalnych produkcji z pogranicza RPG-ów, gier akcji oraz przygodówek. Za ich opracowaniem stoi niezależne studio Shiro Games, mające w swoim portfolio również ciepło przyjętą grę Northgard. Podczas gdy pomysł na pierwszą odsłonę cyklu Evoland narodził się podczas game jamu Ludum Dare 24, druga część serii powstawała od początku jako komercyjny produkt.

Obie pozycje tworzące zestaw Evoland Legendary Edition zasadzają się na podobnym schemacie, ukazując ewolucję gier wideo, a jednocześnie oddając hołd kultowym tytułom za pośrednictwem rozmaitych nawiązań. Na początku zabawy produkcje oferują prostą, dwuwymiarową grafikę, a bohater, w którego wciela się gracz, dysponuje bardzo ograniczoną gamą ruchów.

W miarę postępów zdobywamy jednak ulepszenia, które wpływają zarówno na sferę audiowizualną, jak i na mechanikę. Wśród nich pojawiają się na przykład zagadki logiczne, coraz bardziej rozbudowany system walki (oprócz starć w czasie rzeczywistym przychodzi nam brać udział w turowych potyczkach, a w Evoland 2

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop