Endzone.A.World.Apart.v.0.7.7705-GOG [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Gentlymad
wydawca: Assemble Entertainment
data premiery gry: 2 kwietnia 2020
Wczesny Dostęp.

Opis
Endzone: A World Apart to strategia ekonomiczna z gatunku city builderów osadzona w postapokaliptycznej wizji przyszłości. Za produkcję gry odpowiada niemieckie studio Gentlymad, które ma na swoim koncie nietypową grę logiczną In Between oraz trzecią odsłonę cyklu Pizza Connection.

Kiedy w 2021 roku terroryści wysadzili reaktory jądrowe na całym świecie, ludzka cywilizacja legła w gruzach. Ocaleli tylko nieliczni, którzy zdążyli dotrzeć do podziemnych schronów Endzone. Dopiero po 150 latach ludzkość odważyła się wyjść na powierzchnię, zmienioną przez nuklearny kataklizm. Gracze wcielają się w przywódcę ocalałych, a ich zadaniem jest stworzenie sprawnie funkcjonującej osady.

Rozgrywka w Endzone: A World Apart nie różni się zbytnio od schematu, który mieliśmy okazję poznać w innych city builderach. Tworzymy więc bazę korzystając z ponad 30 dostępnych budynków i staramy się zaspokoić najważniejsze potrzeby mieszkańców. W międzyczasie musimy zadbać o stały dopływ surowców niezbędnych do funkcjonowania osady, jak również o przydzielanie naszym ludziom zadań i obowiązków. Z czasem zaczynamy też wysyłać wyprawy w niezbadane zakamarki postapokaliptycznego świata w poszukiwaniu cennych artefaktów, a w każdej chwili możemy być zmuszeni do podjęcia decyzji, które zadecydują o życiu lub śmierci osadników. Jednakże świat po nuklearnej katastrofie jest o wiele mniej przyjaznym miejscem, niż typowe metropolie rodem z SimCity czy Cities: Skylines. Naszej osadzie zagrażają gwałtowne zmiany klimatu: nagłe susze, burze piaskowe, trujące deszcze itp. Co więcej, nawet po 150 latach poziom promieniowania pozostaje wysoki, co utrudnia uprawę roli. Każde pole ma osobne wartości skażenia radioaktywnego oraz wilgoci, które zmieniają się m.in. wskutek opadów. W tej sytuacji liczy się sprawne planowanie (w tym zbieranie zapasów żywności), ale nie obejdzie się też bez odrobiny szczęścia.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 64-Bit
Procesor: I5-2500K, 4-Cores 3.30 GHz lub AMD
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 760
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_endzone_-_a_world_apart_0.7.7705.26354_(64bit)_(44703).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=t9rxhmhj5

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop