Dungeon Rats (v1.0.6.0028)- GOG 2016 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Iron Tower
wydawca: Iron Tower
data premiery gry: 4 listopada 2016

Opis
Dungeon Rats to wydane na platformę PC taktyczne RPG z turowym systemem walki. Projekt opracowało studio Iron Tower, czyli zespół mający na koncie Age of Decadence.

Akcja gry osadzona jest w tym samym uniwersum co Age of Decadence, łączącym stylistykę Imperium Rzymskiego z klimatami postapokaliptycznego fantasy. Tytułowe Szczury Podziemi to zwyczajowa nazwa Siódmej Ciężkozbrojnej Dywizji Straży Imperialnej. My wcielamy się w więźnia skazanego na spędzenie reszty życia w gigantycznej kopalni. Przygodę zaczynamy na samym jej dole i musimy wywalczyć sobie drogę na powierzchnię.

O ile Age of Decadence nastawione było na fabułę i pozwalało wykonać prawie każde zadanie bez przemocy, tak wydane na PC Dungeon Rats koncentruje się przede wszystkim na bitwach. Powraca znany z poprzedniej gry studia Iron Tower turowy system walki, który dodatkowo został ulepszony i rozbudowany. Gracz dowodzi tym razem drużyną bohaterów, a podczas starć kluczową rolę odgrywa atakowanie z flanki i wykorzystywanie elementów otoczenia. Wszystko to nie znaczy, że nasz bohater jest jedynie prostym siepaczem. Zamiast tego niezwykle istotny jest jego współczynnik charyzmy, gdyż to od niego zależy, ile osób znajduje się w naszej grupie oraz to, kto chce do nas dołączyć. W sumie potencjalnych towarzyszy jest dziesięciu, a drużyna może być maksymalnie czteroosobowa. Co ciekawe, zdobywane punkty umiejętności są dzielone między wszystkich uczestników przygody. Tym samym, im liczniejsza jest drużyna, tym wolniej rozwijają się jej członkowie. Gra oferuje trzy poziomy trudności o obrazowych nazwach: Nice Guy (miły facet), Tough Bastard (twardy drań) i Murderous Psychopath (morderczy psychopata). Nawet na pierwszym z nich rozgrywka nie jest jednak łatwa i podczas podróży na powierzchnię wielokrotnie zdarza nam się zobaczyć śmierć całej drużyny. Co godne pochwały, każde starcie zostało ręcznie zaprojektowane, aby oferowało jak najciekawsze wyzwania i jak najwięcej swobody taktycznej.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
Procesor: 2 GHz
Pamięć: 3 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 250 / Radeon HD 4770 (1Gb)
Miejsce na dysku: 1,5 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7/Windows 8/Windows 10
Procesor: 2.5 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450 / Radeon HD 4870 (1Gb)
Miejsce na dysku: 1,5 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_dungeon_rats_64_1.0.6.0028_(14031).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=oAdTAsWfmVg

Rozmiar: 1.38 GiB

sprawdź horoskop