Drake Hollow v1.0 – CODEX [PL] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: The Molasses Flood
wydawca: The Molasses Flood
data premiery gry: 1 października 2020

Opis

Drake Hollow to gra przygodowa z elementem survivalu i zarządzania, w której przenosimy się do magicznego świata, dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie zamieszkujących tam warzywnych stworków, rozbudowujemy bazę i zmagamy się z atakami krwiożerczych bestii. Za tytuł odpowiada studio The Molasses Flood znane głównie za sprawą ciepło przyjętego survivalu The Flame in the Flood.

Akcja gry osadzona jest w Cienistej Krainie, którą zamieszkują dwa rodzaje istot. Jedne z nich to różnorakie warzywa zwane manderkami, a drugie to krwiożercze bestie – dzikuny. Te pałają nienawiścią do wszystkiego, co dobre i radosne, przez co wesoły i skory do zabawy lud manderków znalazł się w nie lada tarapatach. I tu do akcji wkraczamy my, zwykli ludzie, którzy przybyli do tego specyficznego świata, wykorzystując magiczny portal. Naszym zadaniem jest zaopiekowanie się ludem manderków i pomoc w odzyskaniu Cienistej Krainy, przemieniając ją z jałowych zgliszczy w żyzne i pełne życia miejsce.

Drake Hollow to tytuł łączący w sobie wiele elementów, jednak przede wszystkim gra nastawiona jest na eksplorowanie świata i zbieranie składników potrzebnych do rozbudowy siedziby, którą zamieszkujemy zarówno my, jak i nasi warzywni towarzysze oraz inni gracze (jeśli zdecydujemy się na zabawę w trybie kooperacji). Niezbędne do tego jest przemierzanie rozmaitych lokacji, które nie dość, że składają się z kilku kilometrów kwadratowych, to są generowane proceduralnie z każdą porą roku.

W czasie podróży, które widzimy z perspektywy trzeciej osoby, musimy jednak mądrze zarządzać czasem i skupić się na znalezieniu niezbędnych do przetrwania w danym momencie surowców. Nie jest to łatwe, bo nie dość, że musimy zaspokajać potrzeby manderków, aby te nie umarły z głodu, nudy czy pragnienia ulepszać nasz własny ekwipunek, aby móc stawić czoła niecnym dzikunom, to jeszcze budować co raz to lepsze budynki ułatwiające nam życie. Przed nami między innymi możliwość postawienia studni do pobierania wody w celu podlania poletka z posadzonymi warzywami, teatrzyku kukiełkowego zapewniającego rozrywkę niecierpiącym nudy stworkom, panele słoneczne umożliwiające dostęp do prądu i rozmaite fortyfikacje zapewniające ochronę przed nagłym atakiem dzikunów.

W przypadku tych ostatnich również powinniśmy zadbać o własny ekwipunek, niezbędny do zwalczania monstrów i obrony przed nimi. W tym celu mamy możliwość wyposażenia stworzonej przed rozpoczęciem gry postaci w liczne i często absurdalne bronie, jak rakieta tenisowa, siekiera czy miotła.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 64 Bit
Procesor: Intel? Core? i5-2500K / AMD FX-6300
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 2GB Nvidia GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon R7 360
Miejsce na dysku: 7 GB

Opis instalacji

1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack z katalogu CODEX do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=QDg7EKFr9Kk

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop