Descenders (2019) [MULTi11-ENG] [Repack] [xatab] [DVD5] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: RageSquid
wydawca: No More Robots

Premiera:
=======================
9 lutego 2018 wczesny dostęp
7 maja 2019
7 maja 2019 Steam

Gatunek: Wyścigi kolarstwo sporty ekstremalne multiplayer indie

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Descenders jest grą wyścigową traktującą o downhillu, czyli jednej z odmian ekstremalnego kolarstwa górskiego. Za opracowanie tej produkcji odpowiada studio RageSquid, w którego portfolio można znaleźć ciepło przyjęte Action Henk. Opisywana tutaj gra pojawiła się między innymi na platformie PC, PS4 itd..

Mechanika
Filarem rozgrywki w Descenders jest zjeżdżanie na specjalnie przygotowanym rowerze po stromych, górskich stokach. Końcowy wynik jest determinowany nie tylko przez czas, w jakim uda nam się ukończyć wyścig, lecz również styl, w jakim tego dokonamy. Pomimo zręcznościowego charakteru zabawy w trakcie zmagań liczy się zarówno sprawne manewrowanie rowerem, jak i odpowiednie balansowanie ciałem zawodnika ? przykładowo, chcąc pokonać ostry zakręt, musimy przechylić się pod odpowiednim kątem, natomiast przed oddaniem skoku należy przenieść środek ciężkości do tyłu. O zwycięstwo walczymy w gęstych lasach, na terenach pustynnych czy też pośród wzniesień przysypanych śniegiem. Co ciekawe, poszczególne tory są generowane proceduralnie, przez co każdy przejazd wiąże się z zupełnie odmiennymi wyzwaniami.

Nim jednak wystartujemy w pierwszym wyścigu, musimy dokonać wyboru jednej z trzech drużyn, której barwy będziemy reprezentować w kolejnych zawodach. Zespoły zróżnicowano pod kątem przyświecających im celów ? Team Enemy koncentruje się na wykonywaniu najbardziej karkołomnych sztuczek Team Arboreal ceni sobie wolność i jazdę po dzikich ostępach z kolei ekipa Team Kinetic jest nastawiona na rozwijanie jak najwyższych prędkości. Decyzja, jaką podejmujemy na wstępie, ma wpływ na ubiór prowadzonego do boju zawodnika oraz sprzęt, który wpada w nasze ręce w toku zmagań. Należy jednak odnotować, że autorom nie udało się pozyskać licencji od producentów części rowerowych ? inspiracje kultowymi podzespołami (pokroju ram i amortyzatorów tworzonych przez wiodące firmy) są jednak widoczne na pierwszy rzut oka.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: Intel Core i5
RAM: 4 GB
Karta wideo: Nvidia Geforce GTX 550 / odpowiednik lub wyższy
Miejsce na dysku twardym: 4,77 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=zG

Rozmiar: 1.36 GiB

sprawdź horoskop