Cyberpunk 2077 Update v1.11-GOG [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
Data premiery: 10 grudnia 2020
Producent: CD Projekt RED
Wydawca: CD Projekt RED
Wydawca PL: Cenega S.A.

Wersja: 1.11

Opis
Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Głównym problemem związanym z poprawką do wersji 1.1 jest to, że zasadniczo przerywa ona misję Down the Street?. W ramach tego zaginionego bohatera w grze Takemura ma zadzwonić do gracza w celu uzyskania pomocy. Jednak łatka 1.1 nieumyślnie zniszczyła dialog z Takemurą , co z kolei uniemożliwiło graczom postęp w grze.

Gracze próbowali przeładować z poprzedniego zapisu, ale to też nie zadziałało. Co robi prac jest jednak zastosowanie nowej wersji 1.11 poprawkę.

Zdarzyło się to niektórym graczom podczas rozmowy holowniczej z Takemurą, podczas korzystania z zapisu zapisanego w wersji 1.06 z trwającym zadaniem &#39Down on the Street&#39 w celu &#39Wait For Takemura&#39s call&#39. Po załadowaniu takiego zapisu w wersji 1.1 holocall brakowałoby opcji dialogowych i blokowałoby interakcje z innymi postaciami niezależnymi – wyjaśnia CD Projekt Red.

To jest teraz naprawione. Aktualizacja przyrostowa naprawia również błąd wpływający na losowość przedmiotów, który zostaje przywrócony do poprzedniego stanu po zastosowaniu poprawki.

Opis instalacji
Łatka pasuje tylko do wersji GOG
Wymaga wcześniejszych patchy, po pobraniu wystarczy uruchomić instalator.

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop