Cooking.Simulator.SUPERHOT.Challenge-PLAZA [PL] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Wastelands Interactive / Big Cheese Studio
wydawca: PlayWay
wydawca PL: Cenega S.A.
data premiery gry: 6 czerwca 2019

Opis
W Cooking Simulator warstwa fabularna nie odgrywa ważnej roli – gracz wciela się w rolę kucharza zatrudnionego w restauracji i musi wypełniać należące do niego obowiązki, pomagając lokalowi odzyskać dawny blask i renomę. Z uwagi na fakt, że praca w tym zawodzie potrafi nierzadko doprowadzić do szału, nic nie stoi na przeszkodzie, by protagonista dał upust swojej frustracji, wyżywając się na kuchennym wyposażeniu…

W Cooking Simulator akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawiane przed nami zadania polegają na możliwie szybkim i sprawnym przygotowywaniu najbardziej wykwintnych dań w oparciu o menu składające się z ponad 67 pozycji (oczywiście w trybie sandboksowym możemy równie dobrze tworzyć gastronomiczne arcydzieła, kierując się wyłącznie własną inwencją). Wśród dostępnych składników pojawiają się najrozmaitsze warzywa, mięso czy ryby ale i takie rzeczy jak np. wino, którym zalewamy steki do naszej dyspozycji oddano też szereg narzędzi kuchennych możemy zrobić użytek nie tylko z noży, lecz także ze zróżnicowanych (zastosowaniem i obsługą) patelni, garnków, kuchenek i opiekaczy (w tym np. grill), naczyń czy choćby i mikrofalówki. W tym momencie do głosu dochodzi zaawansowany silnik fizyczny, dzięki któremu jarzyny możemy kroić na plasterki lub ucierać na miazgę przy pomocy blendera, podczas gdy np. pozostawione za długo na patelni mięso spali się na węgiel.

Jeżeli nigdy wcześniej nie słyszeliście o SUPERHOT, koniecznie sprawdźcie nowy tryb dodany do Cooking Simulator inspirowany grą. Czas zaczyna się poruszać tylko wtedy, kiedy wy się poruszacie. W przemienionej kuchni pojawiają się CZERWONI GOŚCIE i zaczynają wściekle rzucać rozmaitymi przedmiotami Dacie radę gotować w takich warunkach?

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

SUPERHOT oferuje:
Tryb swobodny jak długo uda ci się wytrzymać napór nieustępliwych fal przeciwników?
Tryb wyzwań graj w SUPERHOT bez broni, bez restartów, na czas lub na wiele innych sposobów.
Edytor powtórek edytuj swoje najlepsze zagrania i umieszczaj je na superhot.video.
Dodatki zanurz się jeszcze głębiej w świecie SUPERHOT dzięki minigrom, grafikom ASCII

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 x64
Procesor: i5 3550 / FX-8350
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: GTX 660Ti 3GB / R9 270X 4GB
Miejsce na dysku: 6 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 x64
Procesor: i5 4570 / Ryzen 7 1700x
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: GTX 1060 6GB / RX 480 GB 8GB
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ys7lBYPoBgM

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop