Constructor HD 2017 V25 04 2018 [+All DLCs] [MULTi8 ENG] [REPACK FITGIRL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

..( INFO )…

Wydanie FITGIRL: 1 Maja 2018
Premiera Gry: 26 Maja 2017
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, RTS, Gangsterskie, Budowa Miasta, Izometryczne
Producent: System 3
Wydawca: System 3

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Czeski

Zawartość Dodatkowa:

– Building Pack 1 – World Tenant Buildings
– Constructor Building Pack 1 – World Tenant Buildings

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V25.04.2018 + All DLCs

…( Opis )…

Constructor HD na PC Windows jest remakiem bestsellerowej strategii ekonomicznej, która zadebiutowała w 1997 roku na konsoli Sony PlayStation oraz PC. Za odświeżenie gry odpowiadają sami twórcy oryginału – istniejące od 30 lat brytyjskie studio System 3 Software. Ekipa znana m.in. z takich serii, jak The Last Ninja oraz Putty, w ostatnim czasie specjalizowała się głównie w budżetowych wyścigach oraz symulacjach pinballowych na konsole PS2 i PS3.

W grze wcielamy się we właściciela firmy budowlanej, a naszym zadaniem jest dynamiczny rozwój biznesu i wyeliminowanie depczącej nam po piętach konkurencji. W trakcie zabawy musimy dbać o pozyskiwanie niezbędnych materiałów (drewno, beton) i wznosić rozmaite domy, dostosowane do wymagań naszych potencjalnych klientów. Zarówno proste, drewniane chaty, jak i ogromne posiadłości zapewnią nam zysk z wynajmu, który pozwoli na rozwój działalności i pozostawienie w tyle naszych rywali.

Charakterystyczną cechą gry jest możliwość skorzystania z różnych – nie zawsze zgodnych z prawem – środków, celem zastraszenia konkurencji i zyskania przewagi. Podczas gry możemy zatrudniać hipisów, psychopatów, złodziei czy też sabotażystów, którzy na nasze zlecenie mogą zaszkodzić konkurencyjnym firmom. Z czasem pojawia się także możliwość skorzystania z usług mafii.

Nowy Constructor to przede wszystkim gruntownie odświeżona oprawa, oferująca grafikę w rozdzielczości HD. Autorzy postanowili nie ingerować zbytnio w mechanikę rozgrywki, pozostawiając wszystkie charakterystyczne elementy, które zdecydowały o dawnym sukcesie ich gry. Poza szerokim arsenałem dostępnych metod szkodzenia naszym rywalom, nie zapomniano także o słusznej dawce humoru, charakteryzującej oryginał.

…( DANE TECH )…

Rekomendowane: Intel Quad Core 2.8 GHz/AMD Athlon 64 X2 4400+ 2.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon 4850 lub lepsza,10 GB HDD, Windows 7/10

Minimalne: Dual Core 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 6600/Radeon X1600 lub lepsza,10 GB HDD, Windows 7/10

…( INFO )…

Czas Instalacji: 5-10 Min (zależne od wydajności PC)

…( Instalacja )…

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowymcensored

Rozmiar: 3.34 GiB

sprawdź horoskop