Cities: Skylines – Deluxe Edition [v 1.11.1-f4 + DLC] 2018 [MULTI-PL] [CODEX] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Cities: Skylines – Industries
Gatunek: Symulacje, Strategie
Producent: Colossal Order Ltd.
Wydawca: Paradox Interactive
Seria: Cities: Skylines
Data wydania: 23 października 2018
Język: Polski Angielski MULTI
Wersja: v.1.11.1-f4

https://store.steampowered.com/app/255710/Cities_Skylines/
https://gry-online.pl/gry/cities-skylines/zf3e3d#pc

Cities: Skylines to gra strategiczno-ekonomiczna wyprodukowana przez zespół Colossal Order, który stworzył wcześniej dwie gry – Cities in Motion: Symulator Transportu Miejskiego (Cities in Motion) oraz Symulator współczesnej metropolii: Transport i komunikacja miejska (Cities in Motion 2: The Modern Days). Tym razem deweloperzy postanowili nie ograniczać się tylko do tematyki transportu miejskiego i rzucili wyzwanie projektom typu SimCity.

Głównym celem zabawy jest więc wybudowanie wymarzonego przez siebie miasta, ale to oczywiście nie wszystko, gdyż podczas rozgrywki musimy troszczyć się także o dobro mieszkańców, dbać o finanse pozwalające na dalsze inwestycje i nie tylko. Produkcja oferuje również pełne wsparcie dla moderów.

W grze budujemy metropolie na mapach o rozmiarach 36 km kwadratowych, choć możliwe jest nieoficjalne zwiększenie tego rozmiaru. By zapełnić cały teren budynkami i drogami, musimy zatroszczyć się m.in. o sprawne działanie systemu administracji miejskiej i stały dopływ gotówki, pozyskiwanej z podatków. Należy jednak pamiętać, że różne dzielnice naszej aglomeracji zamieszkują odmienne klasy społeczne. W związku z tym, wysokość pobieranych pieniędzy musi być uzależniona od możliwości finansowych mieszkańców. Na szczęście twórcy umożliwi precyzyjne określanie wysokości podatków oraz rodzajów polityk dla poszczególnych obszarów. Oprócz tego trzeba zatroszczyć się o zbudowanie komunikacji miejskiej, dzięki której wirtualni ludzie będą mogli przemieszczać się po całej metropolii. Ważnym aspektem jest także nawiązywanie stosunków handlowych z innymi miastami.

Kod:DLC:

Cities: Skylines – After Dark
Cities: Skylines – All That Jazz
Cities: Skylines – Concerts
Cities: Skylines – Deluxe Pack
Cities: Skylines – Industries
Cities: Skylines – Post Cards
Cities: Skylines – Preorder Pack
Cities: Skylines – Snowfall
Cities: Skylines – Mass Transit
Cities: Skylines – Match Day
Cities: Skylines – Natural Disasters Pack

Rozmiar: 7.35 GiB

sprawdź horoskop