Car Mechanic Simulator [2018] [MULTi13 PL] [IGG GAMES] [RELOADED] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Premiera Gry: 28 lipca 2017
Gatunek: Symulacje, samochodowe, samochody, polskie, maszyny i urządzenia.
Producent: Red Dot Games
Wydawca: PlayWay
Wersja Gry: v1.0.0
Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Czeski, Węgierski, Japoński, Rosyjski, Chiński uproszczony, Turecki, Portugalski
Witamina: Reloaded
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=LCTF8wKWFSU
Lista Update:
update 1.0.2:
https://openload.co/f/1W-93uZ1Fyk/Car.Mechanic.Simulator.2018.Update.v1.0.2.incl.DLC.Unlocker-BAT.rar
update 1.0.2 to 1.0.3 and 1.0.4:
https://openload.co/f/JsdDTPC5uxk/Car.Mechanic.Simulator.2018.Update.to.1.0.4.crack.pefelie.org.rar
update 1.0.5:
https://openload.co/f/EvZvLjRF6Wc/Car.Mechanic.Simulator.2018.update.1.0.5.pefelie.org.rar
update 1.0.5(fix) to 1.0.6:

https://openload.co/f/LjDv45be22k/CMS20
update 1.0.6:
https://openload.co/f/4arH4kg3RIg/CMS20
update 1.0.7:
https://openload.co/f/P7QioYjPhis/Car.Mechanic.Simulator.2018.v1.0.6.to.1.0.7.pefelie.org.rar
update 1.0.8:
——
update 1.0.9:
——
…( Opis )…
Na początku 2014 roku ukazała się gra Car Mechanic Simulator 2014 &ampndash symulator mechanika samochodowego, który zapoczątkował nową serię firmy PlayWay (wydawca takich tytułów jak The Way i Helicopter: Natural Disasters).
Car Mechanic Simulator 2018 to jej trzecia odsłona i pierwsza, która przeznaczona jest nie tylko na PC-ty, ale również na konsole firm Sony i Microsoft.MechanikaOgólne założenia cyklu nie zmieniły się, więc cały czas jest to produkcja, w której staramy się naprawiać rozmaite pojazdy (tym razem otrzymaliśmy ponad czterdzieści maszyn).
W tym celu musimy sprawdzać i wymieniać szereg części, z których zbudowane są poszczególne auta. Wszystko po to, by zdobyć rozgłos i przyciągnąć kolejnych klientów z popsutymi samochodami.
Rozgrywka w Car Mechanic Simulator 2018 na PC Windows przebiega w kilku etapach. Na początku przyjmujemy zlecenie na naprawę.
Następnie podchodzimy do maszyny znajdującej się w warsztacie i sprawdzamy co się dzieje. Jeśli problem może występować np. w silniku, to otwieramy maskę i rozkręcamy motor, szukając usterki. Po jej wykryciu trzeba wymienić zepsutą część, korzystają z rozmaitych narzędzi. Nie do wszystkich mamy dostęp od razu, gdyż niektóre rzeczy zdobywamy dopiero po osiągnięciu wyższego poziomu warsztatu. Oczywiście musimy też znaleźć potrzebny element, który z pewnością znajduje się gdzieś w magazynie. Oprócz tego gra umożliwia malowanie pojazdów czy testowanie ich na torze wyścigowym.
Tytuł reprezentuje gatunek symulatorów, ale rozgrywka jest dość przystępna także dla osób nieznających się na naprawianiu pojazdów. Interesujące nas elementy samochodów otaczane są kolorową obwódką, na ekranie pojawiają się instrukcje prezentujące to, co można w danej chwili zrobić itd.Kwestie techniczneCar Mechanic Simulator 2018 to ładnie wyglądająca produkcja, która w wersji na platformę PC Windows przykuwa wzrok przede wszystkim dokładnie odwzorowanymi modelami samochodów.
Otoczenie po którym się poruszamy nie zachwyca pod względem projektu, w końcu to zwykły warsztat samochodowy, ale zostało porządnie wykonane. Całość ociera się momentami o fotorealizm.InneW Polsce gra była promowana przez Adama Klimka &ampndash słynnego mechanika samochodowego, znanego m.in. z programu telewizyjnego Samochód marzeń – kup i zrób. Ponadto w wybranych sklepach pojawiła się edycja specjalna, zawierająca kamizelkę odblaskową.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i5 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core i3 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7 64-bit
…( Instalacja )…
1. Pobierz-Zamontuj
2. Zainstaluj z pliku exe
3. Skopiuj Crack
4. Graj

Pobrałeś/aś? Podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje

Rozmiar: 9.25 GiB

sprawdź horoskop