BreakQuest [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

BreakQuest

producent: Nurium Games
wydawca: dtp AG / Anaconda
dystrybutor PL: CITY Interactive
kategoria: zręcznościowe
data premiery świat: 02 lutego 2006
data wydania w Polsce: 02 lutego 2006

tryb gry: single player
język gry: polski
wymagania wiekowe: 3+

wymagania sprzętowe:
Windows 95/98/2000/XP, Pentium III 700 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 8 MB,

galeria: http://games.softpedia.com/progScreenshots/BreakQuest-Screenshot-28154.html
http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

o grze:

BreakQuest to zręcznościówka, stanowiąca konwersję klasycznej gry o nazwie Arkanoid, wydanej w 1988 r. Sposób zabawy niczym nie zmienił się w stosunku do pierwowzoru, natomiast zdecydowanemu usprawnieniu uległa oprawa audiowizualna.

Zadanie użytkownika w głównej mierze polega na nieustannym rozbijaniu muru z cegieł, zbudowanego w rozmaitych konfiguracjach. W tym celu należy posłużyć się niewielką piłeczką, odbijaną od statku kosmicznego, przesuwającego się wzdłuż dolnej krawędzi planszy. Wirtualne środowisko odznacza się niezwykłą plastycznością, wobec czego zniszczyć można nie tylko wyznaczone przedmioty, ale również elementy otoczenia. Zaimplementowano szerokie spektrum obiektów, przeznaczonych do rozbicia – wśród nich znajdują się rozmaite figury geometryczne, zwarte bloki cegiełek, parasole, a nawet krowy i ślimaki. Aby ułatwić sobie zadanie można posłużyć się jednym z dostępnych rodzajów borni.

Na użytkownika czeka sto wypełnionych akcją poziomów, wymagających sporej wprawy, spostrzegawczości i refleksu. Poszczególne levele zostały przyporządkowane do dwóch trybów zabawy: zręcznościowego i przygodowego. Podejmując oferowane przez nie wyzwania można zdecydować się na jeden z dziewięciu modeli statków kosmicznych odbijających piłeczkę. Sukcesywnie zaliczając kolejne etapy gry odblokowuje się cały szereg bonusów (w tym dziewięć rodzajów broni).

Rozmiar: 19.49 MiB

sprawdź horoskop