Boxing Manager [ENG] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

ProLine Software ( producent )
dtp AG / Anaconda ( wydawca )
strategiczne ( ekonomiczna )
23 lutego 2007 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
PCtryb gry: single player
wymagania wiekowe: 12+

wymagania sprzętowe: Pentium 1 GHz, 512 MB RAM, 64 MB akcelerator 3D, Windows ME/2000/XP, 300 MB HDD

Boxing Manager to, jak sama nazwa wskazuje, pozycja umożliwiająca nam wcielenie się w promotora tego dość brutalnego i krwawego sportu. Podążamy ścieżkami przetartymi przez najsławniejszych (patrz Don King), rozpoczynając od mizernej postaci z dwoma nieznanymi talentami pięściarskimi, a kończąc na na dobrze prosperującym biznesie mogącym zaoferować do 30 bokserów.

Oczywiście scenariusz ten jest możliwy do zrealizowania o ile tylko tli się w nas iskierka menadżera, no i zamiłowanie do boksu. Do naszych zadań należy bowiem negocjowanie kontraktów nie tylko zawodników ale również wszelkiej maści współpracowników, m.in. trenerów. Musimy również zadbać o odpowiedni trening naszych podopiecznych, ustalać terminy walk, a także wypracowywać odpowiednie strategie prowadzenia pojedynków. Nie można zapomnieć o stronie finansowej naszego interesu, jako że większe pieniądze to lepsi bokserzy, a lepsi bokserzy to lepsze pieniądze – i tak nasz biznes powoli się rozkręca. Zgromadzone fundusze posłużyć mogą także do uatrakcyjnienia transmisji walk naszych zawodników oraz reklamowania ich w telewizji, radio czy gazetach.

Od strony technicznej walki przedstawione zostały w pełnym 3D, co w połączeniu z animacjami zrealizowanymi przy wykorzystaniu motion-capture, tworzy quasi-autentyczną atmosferę meczów bokserskich. Natomiast wbudowany edytor pozwala nam tworzyć zawodników „od podstaw” i mieć wpływ m.in. na ich wygląd oraz mocne i słabe strony. Niestety, sporym minusem Boxing Managera jest brak licencji na wykorzystanie sylwetek prawdziwych bokserów, wobec czego wszyscy zawodnicy oferowani przez program mają fikcyjne nazwiska.

SCRENNY:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=77664

http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

Rozmiar: 309.90 MiB

sprawdź horoskop